Extern specialist
Laura behaalde in 2009 haar diploma schoonheidsspecialiste en Pedicure op het ID-College te Leiden. In 2016 heeft Laura haar diploma gehaald als Allround Permanente Make-up Specialist Medisch en Cosmetisch. Zij is zich sindsdien gaan specialiseren op dit gebied en is hierin nu een professional van het hoogste niveau.
Na een aantal jaar in loondienst te hebben gewerkt bij ons als schoonheidsspecialiste, is zij vanaf 1 juli 2019 zelfstandig als permanente make-up specialist en alleen bij Beauty Instituut Damsigt aanwezig voor het zetten van permanente make-up.
Permanente make-up specialist
Laura Endlich is tot januari 2024 met zwangerschapsverlof. Vanaf januari werkt zij weer op dinsdag en in de oneven weken op zaterdag, uitsluitend op afspraak.